Show results - 2017. Art of Staff kennel

Art of Staff

Cause I'm Buddha Art of Staff

KISHINEV
Best of Breed in Moldova
Champion of the Breed in Moldova
date rank class mark judge
28.07 FCI-CACIB champion CAC.CACIB.BOB.BIG-3 Marian Dragonescu
29.07 FCI-CACIB champion CAC.CACIB.BOB.BIG-1.BIS-2 Paul Stanton
29.07 CAC-MD champion CAC.BOB. Шеметюк Валентина
30.07 FCI-CACIB champion CAC.CACIB.BOB.BIG-1.BIS-2.Supreme BiS-1 Olga Romanova
30.07 CAC-MD champion CAC.BOB Ольга Кузьмичева
Art of Staff

Cause I'm Buddha Art of Staff

POLTAVA
date rank class mark judge
01.07 CAC-UA champion exc, CAC, BOB Petr Rehanek)
02.07 CAC-UA champion exc Astrid Lundava
Art of Staff

Dzhilroy Alonos Art of Staff

BILA TSERKVA
♦Ch of Ukraine♦
date rank class mark judge
24.06 CAC-UA champion exc, CAC Nina Aleksandrova
Art of Staff

Warm Heart Art of Staff

CHERNIVSTI
date rank class mark judge
17.06 CAC-UA intermedia exc, CAC Plamen Cholakov
18.06 CAC-UA intermedia exc Zoya Oleynikova
Art of Staff

I'm Anny from Stafhouse

UMAN
date rank class mark judge
10.06 CAC-UA veteran exc, 2 Galyna Poznyakova
Art of Staff

Tequilla Boom from Stafhouse

UMAN
date rank class mark judge
10.06 CAC-UA veteran exc, 1/2, Best Veteran Galyna Poznyakova
Art of Staff

Cause I'm Buddha Art of Staff

UMAN
date rank class mark judge
10.06 CAC-UA champion exc, CAC Galyna Poznyakova
Art of Staff

Nezalezhnist Art of Staff

UMAN
date rank class mark judge
10.06 CAC-UA open exc, RCAC Galyna Poznyakova
Art of Staff

Grenada Art of Staff

UMAN
date rank class mark judge
10.06 CAC-UA baby vp, 1/3, Best Baby, ♥BIS BABY-1♥ Galyna Poznyakova
Art of Staff

Sheridan's Art of Staff

UMAN
date rank class mark judge
10.06 CAC-UA baby vp Galyna Poznyakova
Art of Staff

I'm Whitesnake Art of Staff

CHERNOMORSK
date rank class mark judge
28.05 CAC-UA open vg Savvas Shiapanis
Art of Staff

Cause I'm Buddha Art of Staff

CHERNOMORSK
date rank class mark judge
28.05 CAC-UA champion exc, CAC, BOB, BIG-1, ►BIS-2!◄ Savvas Shiapanis
Art of Staff

The Dark Temptation Arkor Haus

CHERNOMORSK
date rank class mark judge
28.05 CAC-UA champion exc, 2 Savvas Shiapanis
Art of Staff

Walk With Honour Art of Staff

CHERNOMORSK
date rank class mark judge
28.05 CAC-UA intermedia vg Savvas Shiapanis
Art of Staff

Grenada Art of Staff

CHERNOMORSK
date rank class mark judge
28.05 CAC-UA baby vp, 2 Savvas Shiapanis
Art of Staff

Cause I'm Buddha Art of Staff

NIKOLAEV
date rank class mark judge
06.05 CAC-UA champion exc, CAC V. Manzenko
Art of Staff

E Pluribus Unum Art of Staff

NIKOLAEV
date rank class mark judge
06.05 CAC-UA baby vp, 1/2, Best Baby, ☼BIS Baby-1☼ V. Manzenko
Art of Staff

The Dark Temptation Arkor Haus

ODESSA
♦Gr Ch of Ukraine!♦
date rank class mark judge
29.04 CAC-UA champion exc, CAC Valentina Dovbysh
Art of Staff

Dzhilroy Alonos Art of Staff

ODESSA
date rank class mark judge
29.04 CAC-UA open exc, 2 Valentina Dovbysh
Art of Staff

Warm Heart Art of Staff

ODESSA
New J.Ch. of Ukraine!
date rank class mark judge
29.04 CAC-UA junior exc, JCAC, JBOB and ►JBIS-4!◄ Valentina Dovbysh
Art of Staff

Cause I'm Buddha Art of Staff

KHERSON
date rank class mark judge
16.04 CAC-UA champion exc, CAC, BOB Nataliya Kovalyova
Art of Staff

Dzhilroy Alonos Art of Staff

SOFIA
date rank class mark judge
18.02 FCI-CACIB open exc, CAC, RCACIB Plamen Cholakov
Art of Staff

Terr'Am Staff Mitsumi Misato

ODESSA
date rank class mark judge
19.02 Mono champion exc, CAC, Best Female Michael Papadatos
Art of Staff

I'm Whitesnake Art of Staff

ODESSA
date rank class mark judge
18.02 CAC-UA open exc, CAC, BOS Zoya Oleynikova
Art of Staff

The Dark Temptation Arkor Haus

ODESSA
date rank class mark judge
18.02 CAC-UA champion exc, RCAC Zoya Oleynikova
19.02 Mono champion vg Michael Papadatos
19.02 CAC-UA champion exc, RCAC Petru Muntean
Art of Staff

Cause I'm Buddha Art of Staff

ODESSA
date rank class mark judge
18.02 CAC-UA champion exc, CAC, BOB, BIG-1 Zoya Oleynikova
19.02 Mono champion exc, CAC, BOB Michael Papadatos
19.02 CAC-UA champion exc, CAC Petru Muntean
Art of Staff

Warm Heart Art of Staff

ODESSA
date rank class mark judge
18.02 CAC-UA junior exc, 2 Zoya Oleynikova
19.02 Mono junior exc, JCAC Michael Papadatos
19.02 CAC-UA junior exc, JCAC Petru Muntean